Životní a zdravotní koučink

V mé praxi vám mohu nabídnout

Psychosomatický rozbor, ve kterém se podíváme na jádro toho, co způsobuje stav nemoci, protože se zpravidla vždy jedná o nerovnováhu mezi tím, jak myslíme a následně prociťujeme životní situace. Pokud přijdeme na to, v čem jdeme proti sobě, přijmeme to a uděláme změnu, dáme prostor a sílu svému organizmu spustit samoléčebné mechanismy.
Pomocí vhodně zvolených metod vás provedu procesem transformace a obnovy.

Metodami celostního koučinku, ve kterém si formou vhodně zvolených otázek sami odpovíte na to, co je vašemu vědomí skryté, co vám brání v růstu a dosažení vysněných cílů. Odpovíte si na vše, co vás trápí, co chcete změnit…..a tím, že naleznete odpovědi sami v sobě, snadno objevíte cestu k nové transformaci, kterou vás provedu.

Záměrně zde nepředkládám výčet diagnóz a problémů, se kterými lze pomoci, protože cestou sebepoznání a osobní transformace lze opravit mnohé…..jen se rozhodnout a vykročit.

Ve své praxi používám metody celostního koučování. Vycházejí z NLP, EFT, hypnoterapie, individuální konstelace a kranio-sakrální osteopatie, která se stala základem terapeutické metody BEST. Ta je podrobněji pospásna na této stránce.

Vědomosti, ze kterých vycházím, jsem čerpala u Bruce Liptona, biologa a průkopníka epigenetiky, a Miltona Ericssona, geniálního psychiatra, z jehož praxe pramení NLP.

Ve své praxi používám i poznatky kvantové mechaniky, protože dává mé praxi smysl a uvědomění si širšího přesahu naší mysli a existence.

Ceník služeb

•  Konzultace po telefonu – 15 min. – zdarma

•  Osobní sezení – psychosomatický rozbor, celostní koučink – 1200 Kč

•  On-line sezení – psychosomatický rozbor, celostní koučink – 800 Kč

Léčebná metoda BEST je v ceně a součástí každého osobního sezení.

Terapii je možné domluvit v Praze, Ostravě, Kralupech n. Vlt. a Klatovech.

První sezení je vhodné absolvovat osobně. Kontakt zde.