Úvod very old

Život ženám

Eva Slehofer

Milá ŽENO, milý MUŽI

Vítám tě na stránce projektu, který provází ženy (a nejen je) na jejich cestě k uzdravení nejen těla a psyché, ale i vztahů, potažmo života celostně.

Akce projektu jsou sice určeny převážně ženám, ale na své si přijdou i muži, protože mnohá setkání, meditační večery a kurzy probíhají ve smíšených skupinách……a muži k ženám přece neodmyslitelně patří.

Individuálně se s vámi setkávám ve své praxi, ve které formou celostního koučinku, psychosomatického rozboru a terapeutické metody BEST docházíme k rozklíčování toho, co vás zatěžuje, způsobuje zdravotní komplikace a složité vztahy.

Zdraví, láska, hojnost a harmonie jsou pilíře projektu, který je tu pro vás a ve kterém vám budu laskavou průvodkyní na cestě ke zdraví.

Psychosoma-Terapie

Mohu vám nabídnout psychosomatický rozbor, ve kterém se podíváme na jádro toho, co způsobuje stav nemoci. Neboť každý fyzický problém souvisí s nastavením mysli a psychiky, nehledě na to, jestli tomu věříme nebo ne. Prostě, jak myslíme, tak cítíme a podle toho vypadá naše tělo a životní realita.

Celostní koučink, ve kterém si formou vhodně zvolených otázek sami odpovíte na to, co je vašemu vědomí skryté, co vám brání v růstu a dosažení vysněných cílů, prostě si odpovíte na vše, co vás trápí. A tím, že naleznete odpovědi sami v sobě, snadno objevíte cestu k nové transformaci. Osobně vás ráda povedu.

kontakt

BESTerapie

BioEnergetická Stimulační Terapie.

BESTerapie

On-line programy

Připravují se pro vás k poslechu a stažení řízené meditace a lekce psychosomatiky.

Akce

Zvolte si termín a místo, které vám nejvíce vyhovuje, a udělejte první krok ke změně ve vašem životě.

Prožitkové semináře

Atmosféra center osobního rozvoje v Čechách i na Moravě Vás uvítá v programu plném zážitků. V průběhu večerního nebo jednodenního semináře prožijeme čas sdílení, osobního růstu, čekají nás meditační techniky za doprovodu krásné hudby a budeme mít možnost řešit životní situace, na kterých chceme pracovat, za podpory zkušených terapeutek.

Kurzy a meditační večery

Dopřejme si večerní tříhodinovku, během které zažijeme život v plném proudu vzájemné podpory, pocitu klidu a bezpečí, s možností podívat se a vyřešit něco z toho, co nám v životě nesedí, co nepotřebujeme, a s láskou a pokorou toto propustíme.

Pod vedením skvělých lektorek máte možnost dozvědět se a naučit, jak zlepšit kvalitu života po všech stránkách. Máte možnost vybrat si kurz na míru a osvojit si mimo jiné techniky samoléčby a práce na sobě sama.

Cvičení pro zdraví

Józe a zdravotnímu cvičení pro ženy všech věkových skupin se věnujeme už několik let a stále nás to těší.

Uvolňování těla, protahování a posilování je součástí péče o zdraví a my se držíme přísloví….ve zdravém těle, zdravý duch.

Knihy a ebooky

Pro vás, kdo se chcete vzdělávat, relaxovat a vnímat realitu osobního rozvoje ze svého domova či jiného příjemného prostředí, pro vás, kdo rádi čtete a posloucháte… Tak právě pro vás připravuji ebooky, pracovní materiály, meditace a knihy.

O mně

Jmenuji se Eva. Jsem žena a matka syna Olivera…..A také zdravotnice, terapeutka, zdravotní koučka, lektorka osobního rozvoje, zakladatelka a průvodkyně projektu Život Ženám. Mám ráda slunce, lesy, hory, moře, zvířenu, dětský smích, pohled do zářících očí a vnímání pocitu ve společnosti lidí na stejné vlně.

O projektu

Projekt vznikl s cílem obohatit život ženy ve všech oblastech a především v oblasti zdraví. Zdraví je stav života, po kterém snad všechny toužíme a hledáme cesty, kudy jít vstříc této realitě.

Budete pod mým vedením zkoumat své vztahy, procházet se obdobím mateřství,
zabývat se sama sebou, úctou, sebepřijetím a celkově vším, co je pro váš zdravý život zásadní. Ať už formou ženských kruhů, meditačních večerů, prožitkových seminářů, přednášek, kurzů či individuální terapie máte možnost najít si to své , najít sebe sama.

Avšak i zde, tak jak to bylo u i mě, platí rčení: Dovedu Tě k prameni, pít však mušíš sama.

Kontakt

EVA ŠLEHOFEROVÁ, CPC.

Telefon: +420 721 120 180

E-mail: eva@zivotzenam.cz 

N E W S L E T T E R