Co je právě horké

„Uvolni neomezenou sílu své mysli a vydej se s námi na cestu tvoření zdravého života.“

Projekt vznikl s cílem obohatit život ženy ve všech oblastech a především v oblasti zdraví. Zdraví je stav života, po kterém snad všechny toužíme a hledáme cesty, kudy jít vstříc této realitě.

Avšak i zde, tak jak to bylo u i mě, platí rčení: Dovedu Tě k prameni, pít však mušíš sama.

Individuální i skupinové programy

Individuální program - Spolu

Osobně Tě povedu procesem změny ze stavu nemoci do reality zdraví. Čeká Tě intenzivní měsíční cesta transformace mysli, následně pocitů, které jsou zdrojem vzniku zdravotní nerovnováhy. Neslibuji Ti zázraky, mávnutí kouzelného proutku, ale návod a vedení v každodenní práci na sobě samé… A na této cestě – pokud opravdu vytrvale jdeš – se objevují zázraky. Sama jsi tvůrcem nového nastavení, které se promítne v realitě jako stav zdraví.

Jóga vědomé mysli - On-line program

Povedě Tě ke změně nezdravých a nevhodných myšlenkových vzorců. Vstupem do pragramu získáš programu získáš podporu nejen mou, ale budeš ve společnosti stejně laděných žen.

Nechejte se inspirovat

Má cesta

Jmenuji se Eva. Jsem žena a matka syna Olivera…..A také zdravotnice, terapeutka, zdravotní koučka, lektorka osobního rozvoje, zakladatelka a průvodkyně projektu Život Ženám. Mám ráda slunce, lesy, hory, moře, zvířenu, dětský smích, pohled do zářících očí a vnímání pocitu ve společnosti lidí na stejné vlně.

Světlo a stíny - Inspirativní rozhovory

Tyto rozhovory jsou natáčeny s odvážnými ženami, které se nebojí promluvit o svých životních strašácích, jimž se dokázaly postavit a podívat se jim do pomyslných očí.

Ženy na cestách

Každoroční setkání nás, výjimečných žen, které procházíme programem Cesty zdravého života… A vlastně vítáme i Tebe,  kterou tato cesta teprve volá a k úplnému rozhodnutí potřebuješ podporu a inspiraci nás, které už tudy kráčíme.

Motto projektu Život Ženám je „Život je cesta“. A tato cesta je Cestou zdravého života.

Vydáš se s námi?

Cvičení pro zdraví

Józe a zdravotnímu cvičení pro ženy všech věkových skupin se věnujeme už několik let a stále nás to těší.

Uvolňování těla, protahování a posilování je součástí péče o zdraví a my se držíme přísloví….ve zdravém těle, zdravý duch.

Cičení probíhá v Kralupech nad Vltavou.

Kontakt

EVA ŠLEHOFEROVÁ, CPC.

Telefon: +420 721 120 180

E-mail: eva@zivotzenam.cz

N E W S L E T T E R