Tým projektu

Jmenuji se Eva. Jsem žena a matka syna Olivera. Zakladatelka, autorka a průvodkyně projektu Život Ženám, zdravotnice, terapeutka, koučka a  lektorka osobního rozvoje. 
Mám ráda slunce, lesy, hory, moře, zvířenu, dětský smích, pohled do zářících očí a vnímání pocitu ve společnosti lidí na stejné vlně.
Ve své praxi pomáhám ženám i mužům najít vztah k sobě, uzdravit vztahy ve svém životě, obnovit stav tělesného i duševního zdraví a žít život v lásce, radosti a hojnosti.
Věnuji se psychosomatice, mentálnímu koučinku a kraniosakrální osteoterapii. 
Vycházím z poznatků Bruce Liptona, Miltona Ericsona a kvantové mechaniky. 
Používám metody celostního koučování, NLP, individuální konstelace, hypnoterapie a vedu řízené meditace. 
Pořádám semináře a kurzy osobního rozvoje, kde spolu s kolegy/němi/, vytváříme bezpečné prostředí pro úspěšný růst a řešení problémů každého z nás.

„Každý máme ve svém životě mnoho voleb a příležitostí, jakým směrem se vydat. Často si ale vybereme takový směr, který neznamená, že dokážeme plně využívat to, co nám bylo dáno. Já měla to velké štěstí poznat a pochopit, že mým životním posláním je pomáhat druhým lidem. Pomáhat jim v nalezení jejich vlastní cesty k duševní i fyzické rovnováze a k osobnímu rozvoji a štěstí. Mým nekonečným zdrojem inspirace jsou příroda, umění a cestování, které mi umožňuje načerpat čistou energii a znalosti, které pak mohu předávat ostatním“

Jsem průvodkyní vaší cestou relaxace formou sportovních a regeneračních masáží, navedu vaše tělo zpět k jeho přirozenému toku energie prostřednictvím reiki masáží. Pomůžu vám urovnat vaše životní strachy, traumata pomocí EFT psychoterapie, vyčistím vám hlavu pomocí terapeutické metody Access Bars.

Provedu vás i cestou k osobnímu rozvoji ve formě jazykové – kombinací manažerských dovedností, terapeutických zkušeností vás posunu dál ve vaší cestě v komunikací cizími jazyky

www.pavlamasatova.cz