Termíny

Prožitkové semináře

21. 12. 2021 – Večerní prožitkový seminář Slunovrat
Místo: Maitrea

Čas: 18 – 21h

Cena : 570,- Kč

Blíží se konec zvláštního roku a my se těšíme, co nového přinese ten další a tak tohle naše setkání bude o uzavření, vyléčení a přetransformování toho starého, nepotřebného, emocionálního nepořádku v nás. Každá si v sobě neseme něco, co k nám přišlo a způsobilo nepohodlí našeho vnitřního prostředí, jež se projevilo nepříjemnými pocity a následně možná realitou, kterou bychom nechtěly. Avšak situace, které těžce neseme přicházejí, aby nás učily a díky nim rosteme. Naučit se s nimi pracovat a tvořit si život, podle vlastních představ, jejichž výsledkem je cítit se dobře,  bude náplní tohoto slunovratového semináře.

Potkáme se opět v Maitree a prožijeme večer plný zázraků, uzdravení a zrodů toho krásného, co jen naše nitro dokáže vytvořit….neboť my jsme tvůrkyně a královny v našich srdcích.

Večerem Vás bude provázet Eva a Pavla

27.1, 24.2, 24.3. 2022 – Večerní zážitkové semináře


Místo: Maitrea

Čas: 18-21 h

Cena: 570,- Kč

Večerní zážitkové semináře jistě osloví ženy, které mají rády akci, prožitky meditací v pohybu, energetická cvičení a sdílení.

Každěmu večeru přísluší program k určitému ženskému tématu, kde budeme zkoumat, objevovat zákoutí ženské duše, dostaneme se k samé podstatě bytí a protože projekt slouží zejména zdraví ženy, jsou cvičení a meditace postavena na základech znalostí psychosomatiky a energie těla.

Témata, na která se můžete těšit budou vypsána v jednotlivých událostech, na které budete zvány prostřednictvím fb stránek Život Ženám, budou sdílena ve skupině a taktéž Vám pozvánku můžeme zaslat emailem.

Program sestavuje Eva, ve spolupráci s kolegyněmi z různých terapeutických kruhů.

Víkendové prožitkové semináře

30.4 – 1.5. 2022  VÍKEND PRO KRÁLOVNU  na zámku v Liblicích u Mělníka


Místo : Zámek Liblice u Mělníka

Čas : 30.4.2022 . -9 hodin – 1.5.2022 –  17 hodin

Cena: 7500,- Kč

Víkend pro královnu je dvoudenní prožitkový seminář, který je jedinečný svým místem, jež je nádherný zámek v Liblicích u Mělníka.

Pro ženy je připraven program , který bude lahodit každé ženě, jež chce procítit atmosféru doby královen a zároveň se spojit s tou svou vnitřní, která sídlí v jejím srdci.

V úchvatném mramorovém sále se budeme vznášet na vlně harmonie a lásky k životu. Spolu s nádhernou hudbou necháme prostoupit svá těla něhou a uzdravující energií. Jedinečná meditační cvičení, která podpoří právě atmosfěra sálu, v nás zanechají otisk toho nejhlubšího v nás samotných, nechají vyniknout ženství a základnímu principu bytí , býti ženou.

Program je ve svěm průběhu obohacen prohlídkou zámku s průvodcem, možnost návštěvy wellness a ochutnávky vín.

Ve stylově vybavených pokojích si spočineme a také ochutnáme zámeckou kuchyni, která je servírována rovněž ve stylu doby zámeckých pánů.

Péče, které se Vám dostane na tomto prožitkovém semináři si velice vážím, protože je důkazem toho, že my, ženy, si ji právem zasloužíme.

Eva Šlehoferová, zakladatelka a průvodkyně projektu s kolektivem, Vás na tuto cestu za zážitky srdečně zve.

Další informace o průběhu akce naleznete na fb stránce a skupině Život Ženám i ve Vašich emailových schránkách.

Ženské kruhy, meditační večery

25.11.2021- Večerní setkání v kruhu žen
Místo: Maitrea

Čas: 18-21 h

Cena: 570,- Kč

Pojďme sdílet realitu našich dnů v kruhu žen ,které chtějí obohatit svůj život o nevšední prožitky. V rámci projektu Život Ženám se seznámíme s náplní toho, co nám projekt přináší, prožijeme si pocit naladění se na sebe sama i skupinku žen. Každá jsme originální, přesto máme tolik společného a v bezpečném prostoru blízkosti, můžeme zažít neopakovatelné….V harmonickém prostření domu osobního rozvoje Maitrea, nás čeká vzájemné sdílení toho, co máme v sobě, co nás muže tížit, potažmo působit zdravotní potíže. V přítomnosti krásné hudby se naladíme na své nitro, uklidníme mysl a spojíme se s  tím, s čím nemusíme být v souladu a co jsme vytěsnili na okraj duše, ale právě to může být zdrojem nepohody. Energetická a meditační cvičení nás vrátí k sobě a prožívání vnitřního klidu.

Dopřejme  si večerní tříhodinovku, během které zažijeme život v plném proudu vzájemné podpory, pocitu klidu a bezpečí, s možností podívat se a vyřešit něco z toho, co nám v životě nesedí, co  nepotřebujeme a s láskou a pokorou toto propustíme.

Večerem Vás bude provázet Eva a Pavla.

13. 1, 10.2, 10.3. 2022 – Ženské kruhy

 

 

 

Místo: Maitrea

Čas: 18-21 h

Cena: 570,- Kč

Pravidelná setkání žen na jedné vlně. Jednou měsíčně se sejdeme, budeme sdílet, tančit, meditovat, rozvíjet se a vnímat život ve všech jeho barvách a odstínech. Na každé setkaní bude ušit program na míru, s možností přispění k tvorbě každou z Vás. Jsou to Vaše večery a tým projektu Život Ženám vytváří takové podmínky, aby si v programu každá žena našla to své, co ji naplńuje a v čem se cítí štastná.

Kruhy Vás budou provázet ženy, které se věnují osobnímu rozvoji, zdraví a jsou zkušenými lektorkami. …..Proto sledujte program , máte se na co těšit, tak , jako se těšíme my na Vás.

Kurzy, přednášky

4.12. 2021 – Kurz Yogy vědomé mysli – jednodenní

 

 

Místo: Maitrea

Čas: 10 – 18 h

Cena: 1.800,- Kč

V komorním a bezpečném prostoru max. 6 osob si vysvětlíme principy zdraví a nemoci, seznámíme se se svým tělem po stránce biologické i energetické a vyzkoušíme si, jednak sami na sobě, ale i navzájem, jak lze naše těla uvolnit, dát prostor životní energii a spuštění samoozdravných procesů v těle. Kurz je vhodný pro všechny, kdo se chtějí naučit pracovat sami se sebou a umět tak pomoci v uzdravení nejen sobě, ale třeba i svým blízkým.

Kurz vede terapeutka a lektorka Eva Šlehoferová

Jóga

Každou středu 2021 – Jóga pro ženy – pravidelné zdravotní cvičení

 

Místo: OrangeGym – Podřipská 914, Kralupy nad Vltavou

Čas: od 10h

Cena: 130 Kč se hradí na místě

Těším se na společná setkání, protažení, posílení a uvolnění těla a v neposlední řadě, navození příjemného pocitu, který s cvičením přichází 

Přijďte posilovat a uzdravovat tělo i ducha.

Budu Vám trpělivou průvodkyní. Eva Šlehoferová