Reference

S paní Evou jsem se seznámila náhodou asi před 5 lety. Zapojila jsem se do zdravotního cvičení a s výsledkem jsem velmi spokojená. Mám RS již řadu let a netušila jsem, že je možné pravidelným cvičení zdravotní jogy můj zdravotní stav po pohybové stránce udržet tak, abych byla schopna část dne fungovat bez velkého omezení. Není to jenom cvičením, ale hlavní je osobní přístup ke každé z nás. Hodně také dělá příjemné prostředí a atmosféra kterou dokáže paní Eva po celou dobu cvičení udržet. Z hodiny odcházíme odpočaté a hlavně pozitivně naladěné pro několik příštích dnů. Také přístup k běžnému životnímu stylu dnešní doby se nám daří upravit a hlavně dokážeme vidět více pozitivního v běžném životě. Doporučuji každému, kdo se cítí unavený, celý bolavý a hlavně má pocit nespokojenosti a že nic nejde, aby se spojil s paní Evou a zkusil pro sebe něco udělat. Stačí si udělat chvilku času a hlavně chtít. Paní Eva vám pomůže s poznáním sebe sama a s pozitivním přístupem k životu.
Eva Francová
Eva je mým úžasným terapeutem už celé tři roky, kdy mi pomáhá pronikat do tajů mého těla, hlavy a duše. Sem - tam se mi přihodí nemilý návrat do svých starých zajetých kolejí, kde jsem si nevážila svého těla a neuměla jsem vše sladit. A když se objeví má slabá chvilka, tak mi to hned tělo řekne svou bolestí. Na podzim jsem opět prošla takovou svou slabou chvilkou a začaly mě bolet záda, byla to hrůza, protože jsem měla takové bolesti, kdy jsem nebyla schopna sedět, ležet ani chodit. A to byl opět čas, kdy mi Eva nabídla další ze svých terapeutických znalostí (takový můj andílek) a to kraniosakrální terapii a o ten zážitek bych se s vámi chtěla podělit: Vysvětlila mi, že jde o terapii, kde se pokusí uvolnit zablokovanou energii v těle a poté by bolest měla pozvolna povolit a odeznít. Ztěžka jsem si lehla na záda, ale ta touha po uvolnění byla tak veliká, že jsem to vydržela. Eva začala se svou terapií, kdy mi přes sebe a mou hlavu nechala proudit energii do celého těla. Než začala, tak jsem cítila, jak má studené ruce a v průběhu terapie jsem cítila, jak ji z těch rukou sálá teplo až horko, které mi projíždělo celým tělem a zastavilo se až v tom místě zad, kde jsem cítila největší bolest, což bylo v oblasti sakrálního skloubení. Tam jsem měla pocit, že mi doslova "shoří zadek", úplně to hořelo. Byl to neskutečný a nepopsatelný zážitek, kdyby mi to někdo vyprávěl, tak bych tomu nedokázala uvěřit, ale teď vím, že to byla pravda, protože jsem to zažila na vlastním těle. K terapii mi pouštěla úžasnou relaxační hudbu. Po ukončení terapie jsem ji sáhla na ruce a zjistila jsem, že je měla stále studené, ale při terapii jsem cítila, jak je měla horké- neuvěřitelné, ale bylo to tak. K úplnému uvolnění nedošlo i hned po terapii, ale v průběhu tří až čtyř dnů jsem cítila, jak bolest odeznívá. Po návratu domů jsem dvě hodiny prospala jako špalek a bylo mi tak lehce a uvolněně. Jsem neskutečně ráda, že mám takového úžasného človíčka ve své blízkosti. Podstupovat tyto terapie by bylo dobré pravidelně, aby v těle nedocházelo k novým blokádám. Vřele mohu doporučit, Eva je odborník a člověk na pravém místě. Pac a pusu kratší to nešlo vymyslet, protože to byl tak mega zážitek, že na to musí být mega písmenek.
Leona
Paní Eva je úžasný človíček, který mě provází už rok a půl mým životem v nelehkém životním období. Ukázala mi cestu, kde se dál ubírat a jak zvládat onkologickou diagnózu. Pomáhá mi pracovat sama na sobě a ukazuje mi novou "cestu životem" - krásným životem. Vřele doporučuji.
Leona
Krásný den, ráda bych se podělila o svou zkušenost a pocity z kraniosakrální terapie a koučinku s paní Evou. Předem nesmím opomenout sdělit, že paní Eva je anděl a od prvního okamžiku, kdy jsme se potkaly jsem věděla, že jsem ve správných rukou a plně jí důvěřovala. Působí na mě velmi klidným a důvěryhodným dojmem, navíc informace, že si podobnými stavy také prošla a že to bude zase v pořádku, mě dostala do naprostého klidu Na první schůzku jsem přišla ve vnitřním rozpoložení plném smutku, strachu, obav a paniky. I přesto, že se v mém životě nedělo nic v zásadě špatného nebo kritického, měla jsem neustálé obavy ze všeho a o všechno a všechny. Pro příklad - bála jsem se chodit sama kamkoli, často se mi dělávalo špatně ze strachu, měla jsem strach o své bližní, že se jim něco zlého stane, trpěla jsem špatným spánkem a nočními můrami, bála jsem se budoucnosti, stresovala jsem se minulostí, bála jsem se být sama se sebou a vlastně hlavně i sama sebou. Paní Eva mi řekla, že jde o panické ataky a že se vše brzy spraví, ale že záleží na mě, zda přijdu jednou či dvakrát a uleví se mi krátkodobě a nebo budu trpělivá a zapracujeme na problému do hloubky. Já volila cestu dlouhodobé terapie. Můj první pocit z kraniosakrální terapie byl slovy skoro nepopsatelný. Chvíli jsem měla pocit, že se mé tělo vznáší 10cm nad lehátkem, byla jsem uvolněná jako snad nikdy v životě a cítila jsem jak mým tělem proudí energie, příjemné teplo a vnitřní klid. Všechny obavy byly pryč. Byla jsem opravdu v těch nejlepších rukou po skončení terapie jsem pár minut ležela a užívala si blažený pocit. Pak jsme si povídaly o tom co v mém těle cítila paní Eva a jaký pocit z toho mám já. Paní Eva mi navrhla, že pokud budu chtít, namíchá mi Bachovy bylinné esence na míru a já souhlasila. Musím říct, že bylinky v kombinaci s kraniosakrální terapií ze mě během pár měsíců udělaly jiného člověka a nejvíc jsem to pocítila já sama na sobě vnitřně. Po zhruba dvou letech chození k paní Evě v intervalu cca 1x za 2-3 měsíce už jsem kapky nepotřebovala. Panické ataky jsou fuč a paní Eva mi navrhla, že bychom mohly zkusit koučink. Je to velmi účinná metoda práce sama na sobě, kdy si člověk sám odpoví na otázky pokládané terapeutem, které mu vyjasní jeho obavy a životní nesrovnalosti, proč ho věci trápí a jak se posunout dále. Po jednom sezení jsem pochopila většinu svých vnitřně nezodpovězených otázek a potřebovala jsem spoustu času, abych si v sobě vše sama postupně zpracovala. Teď se už jen těším na naše další setkání. Musím paní Evě moc poděkovat, za to že jsme se potkaly, za to jaká je a jak pomáhá lidem v jejich osobních posunech a za její vnitřní klid, který je vysoce nakažlivý Krásný zbytek víkendu přeje s úctou Alexandra
Alexandra
Dobrý den paní Šlehoferová, chtěla bych Vám poděkovat za přístup,rady a osteopatii, díky tomuto jsem se zbavila vléklé bolesti levého ramene a celkově se cítím velmi dobře. Pomohla jste mi i psychicky radami ohledně mého manžela, který je po prodělané cévní mozkové příhodě a někdy to sním není jednoduché. Pomohla jste mi stanovit meze kam až problémy si pustit k sobě a kdy už to prostě nejde a uvědomit si, že i já mám právo na svůj život a ne se jen obětovat pro druhé. Stále mi dáváte během tří let, kdy jsem k Vám začala docházet, něco nového a vždy se těším na další návštěvu. Ještě jednou děkuji
Naďa B.