Poslední kolébka

Pozor! Dostali jste se na zkušební stránku – kopie stránky Poslední kolébka od Lenky Fuentes.

Představuji Vám svoji knihu – Poslední kolébka.

Napsala jsem ji z inspirace skutečnými událostmi, z inspirace mého života.

Je to příběh

Každý okamžik nám dáva novou šanci svobodné volby a tou pak určujeme směr našeho života.

Poslední kolébka

Příběh ženy, která se vydává na Bali, aby našla odpověď na to, proč se jí po celý rok, téměř každou noc, zdá jeden a tentýž sen. Ocitá se v něm na Bali, uprostřed rýžových polí, kde k ní přichází tamní šaman. Pokaždé jí chce něco sdělit, ale ona se vždy probudí dřív, než jí stihne něco říci. Až jednou zaslechne jeho hlas a ve snu zůstává. Šaman jí předává tajemný vzkaz v jazyce, kterému ale ona nerozumí.

Její pobyt na Bali zkomplikuje světová pandemie, kvůli které jí není umožněno cestovat do hor za šamanem, jenž jí měl rozkrýt celý příběh o snu, včetně tajemného vzkazu. Nejenže Sofie zůstane na ostrově bohů déle, ale to, co se zprvu zdálo být překážkou, se ukázalo jako veliký dar. Do Sofiina života zcela nečekaně vstupuje místní Mág a sny, které se jí opakovaly několik měsíců, tajemný vzkaz a světová pandemie jí najednou začínají dávat smysl.

Mág provází Sofii změněným stavem vědomí, otevírá jí dveře k základním životním pravdám a dává jí klíč k tajemství Tvořivé síly, kterou má uvnitř sebe každá lidská bytost a která byla po věky v lidech potlačena.

Vzdálenost srdcí není větší než okamžik mezi nádechem a výdechem.

  Přečtěte ukázku z knihy

  *

  POSLEDNÍ KOLÉBKA

  Kniha nabízí mnoho odpovědí a inspirací k tomu, jak se začít jinak dívat na život a přijmout to, že každý máme právo žít tak, jak si skutečně přejeme.

  Jediné limity, ktoré máme, jsou v naší mysli.

  Kde se vzala inspirace?

  Když jsem v roce 2017 podruhé v životě navštívila Bali a právě na podzim toho roku jsem odletěla na Bali úplně sama, netušila jsem, jak moc mi tato cesta změní život.

  Přestože jsem předtím navštívila spousty jiných zemí, Bali, jako jediné, prostoupilo mým srdcem a mou duší. Svou vlídností, mystikou, vůněmi, barevností a hlavně životem místních lidí, kteří svou laskavostí, úsměvem a vnitřním bohatstvím tvoří místo, které se právem nazývá Ostrovem bohů nebo také Srdcem světa.

  Na Bali jsem se od té doby vracela několikrát, a to i s těmi, kteří zatoužili poznat ostrov bohů, jinak autenticky.

  A jak souvisí tajemný vzkaz s příběhem?

  Ve spojení s Bali a s místním dukunem – šamanem mi přišel za nečekaných okolní tajemný vzkaz, jehož smysl a propojenost s praktickým životem se postupně začal rozkrývat. Ostrov bohů se koncem roku 2019 stal mým druhým domovem.

  Kniha se zrodila z inspirace skutečných událostí mého života, a to jak osobního, tak profesního.

  Když jste ve své stopě, propojeni se svým srdcem, jste zcela naplněni vnitřním štěstím

  Od první chvíle, kdy mi nad ránem přišel konkrétní děj celého příběhu, už to nešlo odložit a já začala psát. Byla jsem v absolutním flow, zapomínala jsem jíst, žila jsme ve dvou realitách a při psaní jsem vnímala absolutní naplnění, radost a souznění. Dala jsem do ní vše, s čím zcela rezonuji, vše mi přišlo cestou zcela mimořádné spirituální inspirace. Cítím ohromnou vděčnost.

  Příběh ve mně otevíral a transformoval některá hluboko zasunutá témata

  Kniha se zrodila přesně v ten správný čas v době, kdy jsem cítila, že se Bali stává v mém srdci druhým domovem.

  Čas na Bali vnímám jako ohromný dar, který mi byl dán proto, abych ještě více pochopila smysl mnoha událostí i souvislostí mého osobního i profesního života.

  Spojíme-li se svým srdcem, staneme se vědomými tvůrci svého života, v tom spočíva tajemství osobního štěstí.

  Hlavní hrdinka přijímá od Mága pět životních Pravd Tvořivé síly, aby:

  Meditace 5 Pravd Tvořivé Síly

  S tím, jak se se rodila Poslední kolébka, přišla mi také inspirace doplnit knihu transformačními meditacemi Poslední kolébka – meditace Tvořivé síly. Ty se vztahují k 5 Pravdám Tvořivé síly, které předal ve speciálních rituálech hlavní hrdince Mág Surya. Meditace, jejichž jsem autorkou, nejsou jen obyčejnými meditacemi, ale transformačními technikami, se kterými běžně s klienty pracuji. Díky těmto meditacím, si můžete přepsat staré myšlenkové vzorce, rozpustit přesvědčení a návyky, které s vámi nesouzní. Skrze tyto meditace si ukotvíte takzvané „nové kódy“, které jsou v souladu s vámi. Díky nim se propojíte se svou osobní Silou a vnitřním Zdrojem a stanete se Vědomými Tvůrci svého života.

  Témata 5 meditací k 5 Pravdám Tvořivé síly

  1. Rovnováha
  2. Respekt a Odpuštění
  3. Srdce
  4. Osobní pravda
  5. Vědomé Tvoření

  Knihu si můžete koupit v dárkovém balíčku s 5 meditacemi.

  Speciálni nabídka

  Kniha je nyní u mě vyprodaná, ale je možné zakoupit si transformační meditace 5 Pravd Tvořivé síly, které s knihou přímo souvisí.

  K meditacím vám přijdou do emailové schránky přístupové údaje do členské sekce, kde najdete úvodní video k meditacím a samotné meditace ve formátu mp3. 

  Je možné knihu koupit i jinde?

  Poslední kolébku nyní koupíte pouze přes mé webové stránky.

  Jitka Kratochvílová
  ★★★★★

  Knížka autorky Lenky Fuentes Poslední kolébka stojí určitě za přečtení. Je určena všem otevřeným lidem, kteří chtějí žít spokojený a radostný život v souladu se svým srdcem. Je to moderní návod krásné životní filozofie, opírající se o ty nejjednodušší a přitom tak často opomíjené principy. Příběh zasazený do nádherného prostředí vlídného a laskavého Bali vás zavede do těch nejhlubších koutů vaší duše, nekompromisně vás donutí zamyslet se nad vaším životem, jeho naplněním, nad vaší životní cestou. A v mnoha ohledech napoví……..pokud se chcete dozvědět jak – vřele doporučuji.


  Jana Kolmanová
  ★★★★★

  Je to kniha života každého z nás, hlavně žen, ale možná i mužů. Knihy čteme, abychom se dostali i do jiných životů, než je ten náš, do jiných zemí a často i pro poučení. Poslední kolébka má tohle všechno. Každý si vybre, co potřebuje nejvíc. Pro mě je to hlavně učebnice, co mi říká, kde a co jsem žila ne zrovna dobře a co můžu ještě spravit. Na to jak to napravit tu jsou životní moudra, která musí člověk číst zas a zas, aby se rozhoupal a začal podle nich žít. A to, proč se mi kniha tak hezky četla, jsou filosofie a mystika spojené s dějem a lyrickým popisem ostrova Bali a s asi kouzelným životem na něm. Málokdy si dělám při četbě poznámky, ale tady jsem si vypsala stránky, ke kterým bude užitečné se vracet.

  Monika Jägerová
  ★★★★★

  Znáte ten pocit? Jednoho dne se ráno probudíte a nevíte co dál? Máte úplně vše a stále Vám něco chybí?
  Krásný příběh Sofie, která se vydává za svým snem se Vám může stát inspirací. Autorka nás ve své knížce zavádí do exotického prostředí ostrova Bali, plného exotiky, dobrodružství, odvahy, původních rituálů a šamanů. Naslouchejte svým snům a nechte se jimi vést…

  Poslední kolébku pokřtila herečka Lucie Zedníčková

  A proč se právě Lucie rozhodla mou knížku pokřtít?

  Lucka o knížce říká:

  „Poslední kolébka je fantastický příběh, který se může stát pomocníkem pro všechny s otevřeným srdcem a myslí, jak najít svoji cestu k naplněnému životu……

   

  A vlastně může být i inspirací, jak svá srdce otevřít…..“

  Předprodej

  Až do 18.5. 2022 je Poslední kolébka je opět v předprodeji. 

  V rámci předprodeje dostanete ode mě dárek:

  Důvěřuji a přijímám sebe sama –  transformační meditační proces k přepisu podvědomých vzorců, které vnímáte jako své limity na cestě k naplněnému životu. 

  Ze srdce pro balijskou rodinu

  Speciální nabídka i prosba

  Moje kniha Poslední kolébka a transformační meditace 5 Pravd Tvořivé Síly mohou pomoci balijské rodině.

  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.