Vítám Tě na cestě zdravého života, v hlavních programech projektu Život Ženám.

Vydej se s námi na cestu uzdravení a šťastného života.

Život je cesta nekonečných možností.

logo_ZZ

Eva Šlehofer

Individuální program - Nová Cesta

Osobně Tě povedu procesem změny způsobu myšlení. Čeká Tě intenzivní měsíční cesta transformace mysli, následně pocitů, které jsou zdrojem vzniku zdravotní nerovnováhy. Neslibuji Ti zázraky, mávnutí kouzelného proutku, ale návod a vedení v každodenní práci na sobě samé… A na této cestě – pokud opravdu vytrvale jdeš – se objevují zázraky. Sama jsi tvůrcem nového nastavení, které se promítne v realitě jako stav zdraví.

Jóga vědomé mysli - On-line program

Povedě Tě ke změně. Krůček po krůčku každý den budeš cítít větší duševní klid, příliv energie a takový ten pocit, jako když Tě objímá „bůh“. Propojíš se se svou podstatou bytí, prostorem, kde se dějí zázraky s možností spontánního uzdravení.

Vstupem do programu získáš podporu nejen mou, ale budeš ve společnosti stejně laděných žen.

web_ikonka

Recenze

Prošla jsem dlouhou cestu v terapeutickém prostředí a byla součástí mnoha příběhů uzdravení, na jejichž recenze bych mohla postavit další webovou stránku. Alespoň několik z nich zde uvádím. Stejně si ale myslím, že bude přínosnější, když si své příběhy uzdravení napíšete samy s pomocí našeho společného projektu a to tak, že si cestou uzdravení projdete.

Světlo a stíny - Inspirativní rozhovory

Tyto rozhovory jsou natáčeny s odvážnými ženami, které se nebojí promluvit o svých životních strašácích, jimž se dokázaly postavit a podívat se jim do pomyslných očí.

Alex - Příběh o překonání strachů a úzkostí

Alex - Příběh o překonání strachů a úzkostí

Lea - Příběh o překonání rakoviny

Lea - Příběh o překonání rakoviny

Eva - Můj příběh – program v mysli: Nejsem dost dobrá, abych…

Eva - Můj příběh – program v mysli: Nejsem dost dobrá, abych…

Ženy na cestách

Každoroční setkání nás, výjimečných žen, které jsme vykročily na cestu uzdravení našich životů a procházíme programy projektu Život Ženám. A vlastně vítáme i Tebe,  kterou tato cesta teprve volá a k úplnému rozhodnutí potřebuješ podporu a inspiraci nás, které už tudy kráčíme.

Motto projektu Život Ženám je „Život je cesta“. A tato cesta je Cestou zdravého života.

Vydáš se s námi?

web_ikonka

Cvičení pro zdraví​

Józe a zdravotnímu cvičení pro ženy všech věkových skupin se věnujeme už několik let a stále nás to těší.

Uvolňování těla, protahování a posilování je součástí péče o zdraví a my se držíme přísloví….ve zdravém těle, zdravý duch.