Na začátek cesty předkládám video - má zpověď při cestě skrze nemoce ke zdraví.

Vážená návštěvnice, přijde mi důležité, abych ukázala, že i já se prala se životem a nemocemi. Že i ten, kdo Tě povede, má tuto zkušenost. A v mém vlastním příkladu jsi mohla najít inspiraci i podporu ke své cestě z nemoci ke zdraví.

Právě z toho, že jsem si touto cestou sama prošla, čerpám sílu a pochopení pro trable Tvé.

Dovol tedy, abych k Tobě promluvila a inspirovala Tě.
Zároveň s tím, prosím, má zpověď má pro mě zvláštní hodnotu, dotýká se mě. Proto ji nesdílím zcela volně. Zde pod tímto textem najdeš úryvek. Celou zpověď pak získáš přes odkaz níže, přijde obratem na Tvou e-mailovou adresu.

Nyní můžeš jít dále a prozkoumat možnosti, jak se s námi vydat na cestu uzdravení a šťastného života.

Ráda bych Ti také – zvídavé – řekla něco o základech, podhoubí, mé práce, mých metod. Protože je to ovšem delší čtení, odkazuji na ně na samostatnou stránku.

Nyní Tě už vítám na cestě zdravého života, hlavního programu projektu Život Ženám. Jeho obsah najdeš v následujících pěti bodech.

Individuální program - Spolu

Osobně Tě povedu procesem změny ze stavu nemoci do reality zdraví. Čeká Tě intenzivní měsíční cesta transformace mysli, následně pocitů, které jsou zdrojem vzniku zdravotní nerovnováhy. Neslibuji Ti zázraky, mávnutí kouzelného proutku, ale návod a vedení v každodenní práci na sobě samé… A na této cestě – pokud opravdu vytrvale jdeš – se objevují zázraky. Sama jsi tvůrcem nového nastavení, které se promítne v realitě jako stav zdraví.

Jóga vědomé mysli - On-line program

Povedě Tě ke změně nezdravých a nevhodných myšlenkových vzorců. Vstupem do pragramu získáš programu získáš podporu nejen mou, ale budeš ve společnosti stejně laděných žen.

web_ikonka

Recenze

Slyš názory těch, kdož již mýma rukama prošli. Já osobně si zpětné vazby cením, a je-li pozitivní, tím více mi má dává práce smysl.

Prošla jsem dlouhou cestu v terapeutickém prostředí a byla součástí mnoha příběhů uzdravení, na jejichž recenze bych mohla postavit další webovou stránku. Alespoň několik z nich zde uvádím. Stejně si ale myslím, že bude přínosnější, když si své příběhy uzdravení napíšete samy s pomocí našeho společného projektu a to tak, že si cestou uzdravení projdete.

Světlo a stíny - Inspirativní rozhovory

Tyto rozhovory jsou natáčeny s odvážnými ženami, které se nebojí promluvit o svých životních strašácích, jimž se dokázaly postavit a podívat se jim do pomyslných očí.

Ženy na cestách

Každoroční setkání nás, výjimečných žen, které procházíme programem Cesty zdravého života… A vlastně vítáme i Tebe,  kterou tato cesta teprve volá a k úplnému rozhodnutí potřebuješ podporu a inspiraci nás, které už tudy kráčíme.

Motto projektu Život Ženám je „Život je cesta“. A tato cesta je Cestou zdravého života.

Vydáš se s námi?

web_ikonka

Cvičení pro zdraví​

Józe a zdravotnímu cvičení pro ženy všech věkových skupin se věnujeme už několik let a stále nás to těší.

Uvolňování těla, protahování a posilování je součástí péče o zdraví a my se držíme přísloví….ve zdravém těle, zdravý duch.