O projektu Život Ženám

Život je cesta a ta moje mě přes mnohá úskalí přivedla k tomuto projektu. Projektu, který provází jiné ženy na jejich cestě životem, a proto jsem ho nazvala Život Ženám.

Jmenuji se Eva a věnuji se psychosomatice, zdravotnímu koučinku, který propojuji s kraniosakrální terapií a zdravotnímu cvičení. Od roku 2010 provázím klienty na jejich cestě ke zdraví.

Idea tohoto projektu vznikla v roce 2019, kdy jsem pracovala v programu Terapie pro ženy. Práce v tomto programu byla směrována na zdraví ženy, ovšem v individuálním pojetí. Vize pracovat se ženami ve větším rozsahu přišla v době, kdy jsem sama, jako žena a matka, získala více prostoru pro sebe a práci pro nás….. ženy.

A tak vznikl projekt, který má obohatit život ženy ve všech oblastech a především v oblasti zdraví. Zdraví je stav života, po kterém snad všechny toužíme a hledáme cesty, kudy jít vstříc této realitě. Sama jsem prošla mnohými zákoutími i temnými stezkami, které mě dovedly ke světlu a zdravotnímu stavu, jenž jsem si přála. Na cestě ke zdraví jsem měla skvělé průvodce a takovou průvodkyní chci být i dalším ženám na jejich cestě. Avšak i zde, tak, jako to bylo u mě, platí rčení……Dovedu Tě k prameni, pít však musíš sama.

Projekt jsem se snažila sestavit tak, aby sis v něm našla to své, co Ti vyhovuje a s čím se cítíš dobře. Aby jsi si našla své téma, které Tě zajímá a měla možnost na něm pracovat a najít řešení.

Budeme společně zkoumat naše vztahy, procházet se obdobím mateřství, zabývat se sama sebou, úctou, sebepřijetím a vším, co je pro Tvůj zdravý život zásadní.

Budeme se vídat, řešit a prožívat vše, co považuješ ve svém životě za důležité. Každému tématu bude věnována pozornost a sama budeš mít možnost vybrat si takové, které Tě zajímá a na kterém chceš pracovat. Formou ženských kruhů, meditačních večerů, prožitkových seminářů, přednášek a kurzů, máš možnost najít si to své, najít sama sebe, odpočinout si, odreagovat se a tím přispět k tomu touženému stavu zdraví…… neboť, kde je duše spokojená, tam tělo září zdravím.

Těším se na Tebe a naše setkání ….on-line, ale hlavně osobně, protože sdílení z oka do oka má své kouzlo…..léčivé kouzlo……

Eva