Koučink a terapie

V rámci individuálních terapií využijte nabídky celostního koučinku a psychosomatického rozboru v mé poradně. 

 

Moje cesta provázet klienty na cestě k uzdravení těla ,duše, vztahů a celkově života, se začala odvíjet někdy kolem roku 2005, kdy jsem sama procházela složitým životním obdobím, hrozilo mi selhání duševní, potažmo fyzické a východisko z tohoto stavu jsem tenkrát, kupodivu, našla sama u sebe. Klasická medicína , se kterou dodnes v určitých oblastech ráda spolupracuji, mi přinesla částečnou úlevu, později pomohla k nadhledu a uvědomění, že odpovědnost za své zdraví nesu pouze já sama .
Postupně jsem se s pomocí jiných terapeutů a lidí, které mi život přivedl do cesty, dopracovala do stavu tělesného i duševního zdraví, kterého si v životě vážím nejvíc a tudíž si vážím i všech mých skvělých průvodců. 
Hodně jsem na sobě pracovala, hodně studovala a čím víc energie jsem dávala do pochopení všech souvislostí, na kterých závisí stav zdraví, tím jsem se posouvala dál v dovednostech, praxi a docházela výsledkům , které se zračily v očích spokojených klientů.
 
Co vám mohu nabídnout:
 
Psychosomatický rozbor, ve kterém se podíváme na jádro toho, co způsobuje stav nemoci, neboť každý fyzický problém souvisí s nastavením mysli a psychiky , nehledě na to , jestli tomu věříme nebo ne. Prostě, jak myslíme, tak cítíme a podle toho vypadá naše tělo a životní realita.
 
Celostní koučink, ve kterém si formou vhodně zvolených otázek sami odpovíte na to, co je vašemu vědomí skryté, co vám brání v růstu a dosažení vysněných cílů, prostě si odpovíte na vše, co vás trápí…..a tím, že naleznete odpovědi sami v sobě, snadno objevíte cestu k nové transformaci…….Osobně vás ráda povedu……
 
Ve své praxi používám metody celostního koučování, vycházející z mezinárodní certifikace, jako je NLP, EFT, hypnoterapie, individuální konstelace a kranio-sakrální osteopatie.
 
Vycházím z učení Bruce Liptona, Miltona Ericsona a dalších….nemohu pominout  nesmrtelného Alberta Eisnsteina, který dal mým myšlenkám směr a smysl.
 
Do poradny je možno se objednat nejlépe telefonicky na čísle : 721 120 180 
 
Ceník: Konzultace po telefonu 15 min. – zdarma
 
            Osobní konzultace, včetně zvolené terapie 1200 Kč hodina
 
Terapii je možno domluvit v Praze , Ostravě a Klatovech, vždy po domluvě.
 
Podrobně se s tématy můžete seznámit formou prožitkových seminářů, kurzů, ženských kruhů a meditačních večerů, které jsou v nabídce na webu www.zivotzenam.cz
 
                                                                                                 Eva Slehofer, CPC
                                                                                                 koučka, lektorka, autorka programů osobního rozvoje 
                                                                                                 a zakladatelka projektu Život Ženám