Eva Šlehoferová

"Život je cesta….a pokud si dovolíme nechat se vést svým srdcem, vždy půjdeme
správným směrem."

Jmenuji se Eva. Jsem žena a matka syna Olivera…..A také zdravotnice, terapeutka, zdravotní koučka, lektorka osobního rozvoje, zakladatelka a průvodkyně projektu Život Ženám. Mám ráda slunce, lesy, hory, moře, zvířenu, dětský smích, pohled do zářících očí a vnímání pocitu ve společnosti lidí na stejné vlně.

Moje cesta nebyla vždycky vyšlapaný chodníček a trnité cestičky byly svědky hlubokých ran, jejíž čerstvost mě bolestivě posouvala dál do života a nenechala usnout v komfortních zónách. Prožité situace, které jsem v mládí vyhodnotila ve svůj neprospěch, se podepsaly pod vleklé zdravotní potíže psychického i fyzického charakteru, ale zrovna právě tyto odstartovaly ty nejúžasnější ozdravné procesy.

Sama jsem pak ve své praxi byla mnohokrát, takřka fascinována tělem , jako naprosto dokonalým systémem, který je schopen sám sebe uzdravit, ale také zahubit, pokud mu dáme ty správné impulzy, směřující k záměru. Trvalo několik let, než jsem si došla k poznání a zdravotnímu stavu, který jsem si přála. Bylo za tím odříkání, bolest a ztráty, ale rozhodně ta cesta stála za to a dovedla mě k uvědomění, že pokud jsem to zvládla já, zvládnou to i ostatní, když se pro uzdravení rozhodnou, protože na lidské, energetické a životní úrovni jsme si všichni rovni a všechno se vším souvisí.

Poznatky ze své cesty ke zdraví , jsem po letech práce sama se sebou i klienty shrnula v programu Yoga vědomé mysli, kde se odrážejí zkušenosti z mé terapeutické praxe v oblasti psychosomatiky a kraniosakrální ostroterapie. Světlo do tohoto konceptu vnesla kvantová fyzika, práce s myslí a pocity. To vše směřovalo k vrcholu poznání toho, jak jako organismus fungujeme ve směru zdraví či nemoci.

Tedy Yoga vědomé mysli je léčebný program, jehož náplní je psychosomatický rozbor, poznání, uvědomění a léčení. Každý, kdo yogou, tedy cestou uzdravení projde, bude v první fázi léčebného procesu konfrontován se svými myšlenkovými vzorci, které nemoc způsobily, následně projde poznáním a uvědoměním si sebe sama a toho, co žije .

Ve druhé fázi se naučí prociťovat a vnímat své tělo. Tato část je důležitá pro harmonizaci energetického systému organismu a spolu s psychosomatickým rozborem docílí uzdravování z celostního pohledu.

Kdo se mnou vykročíte na tuto cestu uzdravení a poznání, vyzkoušíte si, jak pracuje mysl, která řídí naše pocity, naučíte se samoozdravné léčebné metody … a ve výsledku pracovat sami se sebou a sami sebe uzdravovat.

Neboť….kde je duše spokojená,tam tělo zdravím září 🙂

Můj vývoj:

  • po maturitě jsem se věnovala rodinnému podniku v horách, studiu biologie a péče o tělo
  • později jsem absolvovala studium kraniosakrální osteopatie
  • a později celostní koučink
  • spolupracuji s organizací ČČK, jako externí zdravotník
  • od roku 2006 se věnuji klientům a pomáhám jim v uzdravování
  • v roce 2010 vznikl program terapie pro ženy, jehož náplní byla práce se ženami v individuálním pojetí
  • v roce 2019 jsem založila projekt Život Ženám, ve kterém jsem průvodkyní žen na cestě ke zdraví, už v širším měřítku www.zivotzenam.cz

Vše, co jsem posbírala na své cestě a co Vám teď předávám je ucelený komplex zkušeností a praktických dovedností. Netvrdím, že jsem vymyslela něco, co by už lidstvo neznalo a neužívalo…

… jen si dovolím s pokorou předložit klientům návod na zdravý život tak, jak jej dovedu vnímat a tvořit…

Co Vám mohu nabídnout?

1) telefonická konzultace 

2) osobní konzultace v domě Maitrea Praha 
Konzultace je vhodná pro klienty, kteří chtějí získat základní informace o psychosomatice, energetickém způsobu léčby, projít společně svůj stav a rozhodnout či připravit se na terapii.
 
3) léčebný proces Yoga vědomé mysli 
psychosomatický rozbor + energetické léčení 

Klient, když odchází, odnáší si kromě uvědomění si příčiny potíží a jejich přetransformování, také ošetření a základní poznatky energetické medicíny, se kterou je dále schopen sám na sobě pracovat.

 
4) kurz Yogy vědomé mysli jednodenní 
 
V komorním a bezpečném prostoru max. 6 osob si vysvětlíme principy zdraví a nemoci, seznámíme se se svým tělem po stránce biologické i energetické a vyzkoušíme si, jednak sami na sobě, ale i navzájem, jak lze naše těla uvolnit, dát prostor životní energii a spuštění samoozdravných procesů v těle. Kurz je vhodný pro všechny, kdo se chtějí naučit pracovat sami se sebou a umět tak pomoci v uzdravení nejen sobě, ale třeba i svým blízkým.

Kontakt:

Pokud jste se rozhodl(a) pro změnu, nebo máte nějaké otázky, zavolejte mi na uvedené telefonní číslo nebo zašlete SMS, ráda Vám zavolám zpátky…

EVA ŠLEHOFEROVÁ, CPC.

Telefon: +420 721 120 180

E-mail: eva@zivotzenam.cz

FCB Messenger: https://messenger.com/t/100014213373321

Objednávky termínů terapie pouze telefonicky.