Eva Šlehofer – Moje cesta

„Život je cesta….a pokud si dovolíme nechat se vést svým srdcem, vždy půjdeme správným směrem.“

Jmenuji se Eva. Jsem matka syna Olivera, milovaná a milující žena úžasného muže. A také zdravotnice, celostní koučka, lektorka osobního rozvoje, zakladatelka a průvodkyně projektu Život Ženám. Mám ráda slunce, lesy, hory, moře, zvířenu, dětský smích, pohled do zářících očí a vnímání pocitu ve společnosti lidí na stejné vlně.

Narodila jsem se v Novém Jičíně na severní Moravě, ale proto, že jsem vznikla spojením rodičů – otce z Moravy a matky ze Šumavy -, žili jsme střídavě v obou lokalitách.

Od dětství vnímám energie, svou intuici, mám velmi hezký vztah k přírodě, zvířeně i lidem….a i když můj život nebyl zcela jen zalitý sluncem, tohle vnímání a cítění mám stále a jsem za něj životu vděčná.

Moje životní Cesta, na které jsem cítila smutek, bolest, zklamání, ale i radost, vlídnost a pochopení mě vedla k poznání, že vše, co se mi v životě dělo a děje, je důsledek mého myšlení, cítění a konání……a jen já sama nesu plnou odpovědnost za vše, co prožívám.
Možná to není snadné ani příjemné pochopení podstaty našeho bytí, ale při plném přijetí je naprosto osvobozující a léčivé.

Praktikuji cvičení jógy, meditace je mým denním chlebem už od dětství, a to jsem nevěděla, že to má takový název.

Můj vývoj:

•  Po ukončení studia Gymnázia v Příboře a nadstavbového studia péče o tělo v Plzni jsem vedla studio Health And Beauty v Klatovech.

•  V roce 2010 jsem studio předala a odstěhovala se do Prahy. Tam jsem v témže roce absolvovala studium Cranio – Sacral osteopatie.

•  Mezitím se už od roku 2006 věnuji klientům ve své praxi, sama se stále vzdělávám, objevuji a rozvíjím se na své Cestě.

•  V roce 2016 jsem se stala absolventkou akreditačního kurzu celostního koučinku s mezinárodní certifikací.

•  V roce 2012 jsem založila projekt Terapie pro ženy, na který v roce 2019 navázal nynější projekt s širším obsahem Život Ženám.

Eva Šlehofer - Autorka a lektorka programů osobního rozvoje v oblasti spontánního uzdravování. Zakladatelka projektu Život Ženám.