Prožitkové semináře

Ne / Jsem dost dobrá, abych……..
Milé Ženy, v rámci projektu Život Ženám
 
přijměte pozvání na květnový prožitkový seminář, tentokrát na téma, které je stále aktuální a týká se každé z nás…..tedy troufám si říct, že každé z nás tato myšlenka alespoň jednou v životě prolétla hlavou. 
Pokud si myšlenka jen prolétne, nemusí být nutně zle, ovšem pokud se za myšlenkou vkrade pocit, umocňující dané tvrzení, je problém na světě, tedy v realitě. Jako autorka tohoto semináře o tom vím své a také vím, jak z toho ven a nemusí to trvat dlouhá léta, jako to bylo u mě.
 
S pomocí technik celostního koučinku, jako jsou NLP, EFT, konstelační cvičení, hypnoterapie a řízená meditace se můžeme opět dostat kousek samy k sobě, transformovat myšlenkové vzorce, které nám způsobují nepohodlí v životě, neuspokojivé vztahy a z nich plynoucí zdravotní potíže. 
 
Radost, pocity štěstí, které vycházejí z nitra, jsou základní náplní našeho bytí, každá na ně máme nárok, každá si je můžeme dovolit, pokud dovolíme si je dovolit…..a to se,  ne vždy daří díky sabotérům v naší mysli.
 
A proto jsme tady, abychom si vyzkoušely zajít na a za hranice našich komfortních zón a pokročily nebo vykročily na cestu nové, přínosnější budoucnosti…..protože, jeden ze smyslů života je vědomá tvorba toho, co chci žít a nebýt obětí vlastní mysli, potažmo vnějšího prostředí. 
 
PS: na programu je také energetický facelift, který  zaujme snad každou ženu a veřte, nevěřte……funguje…..
 
Jednodenní prožitek se uskuteční 21. května 2022,  v čase 10 – 20 hodin, v prostorách ateliéru uměleckého kovářství Hefaistos, Myslíkova 16, Praha 2.
Ateliér je naprosto impozantní svým umístěním, energií a vlídností jeho majitelů.
 

Cena prožitkového semináře je 1200 Kč, jejíž součástí je celodenní občerstvení.

Rezervujte si své místo na emailu eva@zivotzenam.cz nebo telefonu 721 120 180 a po zaplacení zálohy 500 Kč je místo Vaše.

Případné dotazy směrujte tamtéž a jinak se budeme těšit na setkání.
 
Prožitkovým seminářem Vás provede Eva, zakladatelka projektu a Pavla.