O projektu Život ženám

Domů   /   O projektu Život ženám

Život ženám jsou prožitkové semináře,jejíchž obsahem je teoretická, ale hlavně praktická část. Semináře jsou určeny pouze pro ženy, které budou mít příležitost dozvědět se mnoho zajímavého o své podstatě, o ženství, o tom, jak fungujeme v životě a ve vztazích. Budeme probírat věci „mezi nebem a zemí“, ale z čistě pragmaticko – psychologicky – biologicky – energetického hlediska. Povíme si a hlavně zažijeme, jak funguje mysl, co je to vědomí, co pro nás znamenají emoce, jak vznikají nemoci a jak to vše spolu souvisí.

Jako psychosomatik se zabývám hlavně otázkou zdraví a jak s ním souvisí vztahy.  Vztahy jsou v našem životě základ. Od kvality vztahů se odvíjí náš život a kvalita zdraví. Z pozice zdravotního koučování se podíváme na všechny souvislosti.

Také se na sebe podíváme jako na energetický systém, protože to, že se vnímáme tělesně, ještě neznamená, že je to dogma existence. Podíváme se do zákulisí jemnohmotné rehabilitační techniky – kranio sakrální osteoterapie a také navštívíme kvantovou fyziku.

Všechno, o čem si budeme povídat, si na vlastní kůži prožijeme formou různých metodických a energetických cvičení a meditací. Budeme i tančit.

Převážná část prožitků je zaměřena na sebe samu, tady a teď, na uvědomeni si. A vše vede k procitnutí a získání pocitu jedinečnosti, zdraví, krásy a celistvosti tak, jak je dáno našemu ženství.

Také budeme hodně sdílet a vzájemná empatie, která je přítomna všem prožitkům, nás bude provázet celým seminářem.

Tyto semináře jsou, co se skladby a vyjádření týče, jedinečné a jsou sestaveny na základě dlouholetých zkušeností v oblasti zdraví, ženských terapií, prací s klientkami a snad nikdy nekončícím vlastním studiem všeho, co je člověku přínosem.

Můžete se těšit na příjemné prostředí, krásnou hudbu a spoustu informací a prožitků, díky kterým se budete postupně transformovat, rozvíjet, uzdravovat a měnit svůj život na šťastné a po všech stránkách plodné prožívání každého dne.

Dozvíte se i prožijete, proč se věci dějí tak, jak se dějí, a jak je můžeme ovlivnit a změnit a hlavně, že my samy jsme tvůrkyně našeho života. Dopracujeme se postupně k odstranění bloků a zátěží v mysli a celém našem energetickém systému. Tímto se dostaneme k opravdové svobodě bytí a tudíž do stavu existence bez nemoci, protože už pro ni nebudou podmínky.